אנו משיקים לוח דרושים לשעת החירום,

וקוראים לכל עובדת סוציאלית ועובד סוציאלי באשר הם,

אשר יכולים כעת להיכנס לשוק התעסוקה הציבורי,

למצוא את מקומם ולקחת חלק בתפקידים בשכר המוצעים.

בעמוד זו יפורסמו משרות לתקופת החירום לצד משרות שפתוחות גם בתקופת השגרה.

 

לדיווח על תקלות בהעלאת מודעות ללוח, אנא שלחו מייל לכתובת aguda@socialwork.org.il

 

עמותת עלם13-03-2024
דרוש/ה מנחה קבוצות נוער פוגע מינית בבאר שבע – משרת פרילנס

תיאור התפקיד: • הנחיה בקו של קבוצת נוער פוגע מינית בימי ד' בשעות אחר הצהריים בבאר שבע • השתתפות בהדרכה קבוצתית אחת לשבועיים

דרישות התפקיד: • תואר שני טיפולי – חובה • ידע וניסיון בתחום אלימות פיזית ו/או מינית • ידע וניסיון בהדרכת קבוצות

לשליחת קו"ח בליווי מספר משרה 216: jobs@elem.org.il 

הוסטל מעלה החורש (מבשרת ציון)13-03-2024
עובד/ת סוציאלי/ת

להוסטל לנערים בתפקוד גבוה על הרצף האוטיסטי דרוש/ה עו"ס עד 50% משרה.

התפקיד כולל טיפולים פרטניים עם הדיירים, קשר עם משפחות ולשכות, הדרכת עובדים, עבודה מול תוכניות קידום ועוד. המשרה במבשרת ציון.

נדרש תואר ראשון בעבודה סוציאלית או שנה אחרונה של לימודים לקראת קבלת תעודה.

נשמח לקבל קורות חיים ל-specialHR21@gmail.com

מערך דיור ידידה13-03-2024
עובד/ת סוציאלי/ת

לפנימיה לאנשים עם צרכים מיוחדים דרוש/ה עו"ס לתפקיד דינאמי ומגוון, בשעות הבוקר (עדיפות), למשרה מלאה או חלקית.

התפקיד כולל עבודה פרטנית וקבוצתית עם דיירים, קשר עם משפחות ולשכות, הדרכת עובדים, תכלול גורמים רב-מקצועיים, עבודה מול תוכניות קידום ועוד.

המשרה באזור מעלה החמישה (כ-15 דקות מירושלים וכ-25 דקות מראשון לציון/מודיעין/רחובות) נדרש תואר ראשון בעבודה סוציאלית.

נשמח לקבל קורות חיים ל-specialHR21@gmail.com

עמותת בת עמי13-03-2024
עו"ס לתכנית צל"ש

צל"ש-צעירות לקראת שירות

תכנית המיועדת לצעירות בגילאי 17.5-20 עם רקע של מצבי משבר וקושי. במסגרת התכנית הצעירות מלוות באופן פרטני וקבוצתי, רוכשות מיומנויות וכלים חשובים לחיים העצמאיים ומשתלבות בלימודים מקצועיים מטעם משרד העבודה.

תיאור התפקיד: תפקיד מרתק הכולל ליווי רגשי- פרטני. הנחיית מפגשים קבוצתיים קבועים. תיווך בין גורמים שונים בביה"ס ובקהילה עבודה מול גורמי הרווחה וביטוח לאומי. איתור וגיוס צעירות לתכנית.

דרישות התפקיד: תואר ראשון בעבודה סוציאלית-חובה. רישום בפנקס העובדים הסוציאליים-חובה. ניסיון קודם בעבודה עם צעירות מרקע של סיכון-יתרון. ניסיון בהנחיית קבוצות. יכולת בינאישית גבוהה. יכולת עבודה בשיתופי פעולה עם צוות רב-מקצועי.

היקף המשרה 50%| העבודה מתבצעת מביה"ס, בעיקר בשעות הבוקר| ניתנות הדרכות פרטניות וקבוצתיות קבועות| תנאי שכר לפי הסכם הרפורמה החדש.

עמותת אל"י13-03-2024
למרכז הטיפולי הקליני של אל"י ראשל"צ ו/או חולון דרוש/ה מטפל/ת לטיפול בילדים ובני נוער שעברו פגיעה מינית.

אל"י - האגודה להגנת הילד מחפשת מטפל/ת קליני/ית לטיפול בילדים ובני נוער שעברו פגיעה מינית.

דרישות התפקיד ותנאי העסקה: 1. ניסיון של לפחות שנתיים בטיפול בילדים ונוער בסיכון בשנים האחרונות ובתוכם בנפגעים/ות מינית. רצוי ניסיון בהדרכת הורים. 2. תעודת M.A בעו"ס/פסיכולוגיה/קרימינולוגיה קלינית, או M.A בטיפול באמנות/תנועה/פסיכודרמה במידה והתואר הראשון טיפולי. 3. רצויה הכשרה בטיפול בנפגעי טראומה מינית או טראומה בכלל (ניתן גם לעבור כזאת במהלך תקופת העבודה הראשונית). 4. המשרה הינה משרת 'פרילאנס' ודורשת זמינות בהיקף של עד חצי משרה ומחייבת עבודה גם בשעות אחה"צ (יש צורך בפניות וזמינות להיקף של חצי משרה קרי 8 מטופלים). 5. המשרה כוללת השתתפות בישיבות צוות, הדרכות פרטניות וקבוצתיות, הכשרות והעשרה (במימון העמותה) ואדמיניסטרציה. 6. ניתן גם לבדוק אופציה של סטאז' לתלמידי פסיכותרפיה העומדים בקריטריונים. 7. נכונות וניסיון בהעברת סדנאות והרצאות - יתרון.

משרד הרווחה13-03-2024
מנהלת תחום תעסוקה והשכלה - תכנית יתד

מנהלת תחום תעסוקה והשכלה במטה של יתד - תכנית בין משרדית ובין מגזרית לטיפול בצעירים במצבי סיכון בהובלה של משרד הרווחה. המשרה מיועדת רק לעובדים סוציאלים.

קולמן לגיל השלישי13-03-2024
דרושים/ות מנהלים/ות לעמותת סיעוד

דרישות: ניסיון קודם כמנהל בעמותה בחברת סיעוד או תואר בעבודה סוציאלית, סיעוד, ריפוי בעיסוק, גרונטולוגיה וכו'. בעלי/ות וותק בעבודה. יחסי אנוש, מוטיבציה, יכולות ניהול.

תנאים טובים למתאימים באזורים אשדוד, יבנה, גדרה, רמת גן, גבעתיים ותל אביב

כנרת שרותי רווחה13-03-2024
למקלט לנשים נפגעות אלימות וילדיהן בעפולה, מבית "כנרת שירותי רווחה", דרוש/ה עו"ס/ית ילדים

תיאור התפקיד: טיפול והתערבות עם הילדים והדרכה לאימהות, קיום קשר עם המחלקות לשירותים חברתיים, עבודה בצוות רב מקצועי, הדרכת צוות, בניית תכניות אישיות ועוד.

היקף משרה: חלקית / מלאה. מיקום המשרה: עפולה.

דרישות התפקיד: חוסן רגשי, תקשורת בינאישית, גמישות מחשבתית, יכולת להנעת אחרים, ראייה מערכתית, עבודה עפ"י נהלי עבודה ורגולציה.

תנאי סף: תואר ראשון לפחות בעבודה סוציאלית כולל רישום בפנקס. ניסיון בעבודה טיפולית עם ילדים במשפחות נפגעות אלימות.

הדרכה וליווי מובטחים !

מרכז גריאטרי13-03-2024
עובדת סוציאלי/ת

למרכז גריאטרי בפתח תקוה דרוש/ה עובד/ת סוציאלי/ת למשרה מלאה / חלקית

דרישות התפקיד: *תואר ראשון /שני בעבודה סוציאלית * כושר ביטוי גבוה בכתב ובע"פ. * תודעת שירות גבוהה, ויכולת עבודה בצוות. * סדר, ארגון, יצירתיות, ראש גדול, ראיה מערכתית, ירידה לפרטים. * יחסי אנוש מעולים.

תנאים מעולים למתאימים ניתן לשלוח קו"ח למייל : hadekel96@gmail.com

המרכז הישראלי לתעסוקה13-03-2024
ראש צוות 5002

המרכז הישראלי לתעסוקה החברה המובילה הגדולה בארץ במתן שירות שילוב בתעסוקה ופיתוח קריירה מתרחבת ומחפשת לתפקיד ניהולי

תיאור משרה: * ניהול צוות רכזות/רכזי שיקום תעסוקתי – הדרכה פרטנית שוטפת לנשות ואנשי הצוות, העברת ישיבות צוות. * קליטה והכשרה של נשות ואנשי צוות חדשים. * פיקוח ובקרה על שגרות עבודה, שמירה על סטנדרט מקצועי. * עבודה מול גורמים שונים בקהילה ושימור קשרים קיימים- משרד הבריאות, סל שיקום, בתי חולים פסיכיאטריים ומרפאות בריאות הנפש ודיורים. * הובלה ופיתוח שותפויות חדשות בקהילה. *80% משרת שטח, נדרשות נסיעות מרובות באזור הפעילות* *20% עובדה משרדית מהבית*

דרישות תפקיד: * תואר ראשון עו"ס/ ריפוי בעיסוק ו/או תואר שני פסיכולוגיה תעסוקתית/ בריאות נפש קהילתית/ קרימינולוגיה שיקומית- חובה! * ניסיון בניהול – יתרון. * רישיון נהיגה בתוקף.

המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד

משרד הרווחה12-03-2024
מילוי מקום מפקח/ת אזרחים ותיקים

יש לך תשוקה להוביל שינוי? רעב/ה להשפיע? מקומך איתנו.

מחוז ת"א והמרכז במשרד הרווחה והביטחון החברתי מחפש מפקח.ת מחוזי.ת אזרחים ותיקים למילוי מקום*

המשרה כוללת: פיקוח על מחלקות רווחה ברשויות המקומיות ועל מסגרות בקהילה. פיתוח שירותים במסגרת הזדקנות מיטבית. יעוץ והנחייה לעובדי מחלקות הרווחה ועובדי המסגרות.

המשרה מיועדת לבעלי השכלה גבוהה בעבודה סוציאלית ורישום בפנקס העובדים הסוציאליים. תואר ראשון- לפחות 3 שנים ניסיון בתחום אזרחים ותיקים. תואר שני- לפחות שנתיים ניסיון בתחום האזרחים הותיקים.

שכר לפי הסכם קיבוצי. רמת ניהול 4. *בהמשך ניתן לגשת למכרז פומבי לתקן קבוע.

ניתן לשלוח קורות חיים עד לתאריך 31.3.24 לשאלות, ניתן להתקשר לטלפון: 03-5125693

האגף לשירותים חברתיים רעננה12-03-2024
עו"ס משפחה

עו"ס משפחה מ"מ עם אפשרות לקביעות 75-90% הדרכה פרטנית והדרכה קבוצתית באופן קבוע אגף מגובש, תומך ומעודד ללמידה והתפתחות מקצועית

אותי- עמותה ישראלית לאוטיזם12-03-2024
למערך בתי הספר בחולון דרוש.ה מנהל.ת מקומי.ת !

מחפש/ת את האתגר המקצועי הבא שלך ? מחפש/ת להתקדם לתפקיד ניהולי משמעותי? עם צוות מדהים, ומקום עבודה שהוא כמו בית?

✔המערך הטיפולי המקדם בחולון מחפש מנהל/ת מקומי/ת!

✔ למערך בתי הספר המתרחב ומתפתח דרוש/ה מנהל/ת מקומי/ת בחולון- השתייכות לצוות הנהלת המערך, ניהול אנשי טיפול, לקיחת חלק בתפקידי פיתוח מקצועי, הדרכה וקידום תפיסת העבודה בתחום האוטיזם בגילאי 7-18.

דרישות המשרה-

קולמן לגיל השלישי12-03-2024
עו"ס/ית לטיפול בילדים עם אוטיזם

עבודה כ cs manger, סיוע לילדים. שכר כ80 שקל לשעה, משרה חלקית עד מלאה. באזור ראשון, חולון, רמלה, לוד, רחובות ובאר שבע. יתרון לבעלי ניסיון בעבודה עם ילדים עם אוטיזם.

עיריית הרצליה12-03-2024
ממלא/ת מקום מנהלת המרכז למניעה וטיפול באלימות במשפחה

עיריית הרצליה האגף לשירותים חברתיים - מחלקת פרט ומשפחה דרוש/ה: ממלא/ת מקום מנהלת המרכז למניעה וטיפול באלימות במשפחה החלפה בגין יציאה לחל"ת

תיאור התפקיד: • פועל בהתאם למדיניות משרד העבודה והרווחה והמחלקות לשירותים חברתיים • ממונה ישירות על לפחות 3 עובדים במשרות מלאות ומנחה אותם • מטפל בפניות ובצרכי איתור של המשפחות, במטרה למנוע את האלימות במשפחה ולשפר את תפקודם האישי, המשפחתי והחברתי, יוזם ביצוע פעולות מניעה ואיתור בקהילה • מפתח ומקיים קשרים עם אנשים ומוסדות בקהילה למען קידום הטיפול בתופעה • משפר מצבן של אוכלוסיות שבטיפולו באמצעות הובלה ופיתוח של תכניות אישיות, משפחתיות, קבוצתיות וקהילתיות • מקדם תהליכי הפנייה מסודרים של לקוחות האגף לשירותים חברתיים ומסגרות טיפול רלוונטיות, לשם הבטחת המשכיות הטיפול • נוקט יוזמה לאיתור בעיות וצרכים חברתיים בקהילה ומציגם לפני הממונים עליו • מפעיל, מדריך ומנחה עובדים • מבצע את עבודתו לפי תכנית עבודה שהותוותה ע"י השירות המקצועי • מתעד תכניות התערבות המופעלות במרכז ומדווח לממונים בכתב ובע"פ כנדרש • משתתף בוועדות ובדיונים בהתאם להנחיות הממונים • מפעיל חוקים ותקנות רלבנטיים לצרכי טיפול • מעריך באופן שוטף את השגת יעדי הטיפול במרכז, בודק את תוצאות עבודתו • בקרה ופיקוח על איכות השירות • ניהול ידע, פיתוח ידע ואיסוף נתונים בתחום • כפיפות: מנהל מחלקת פרט ומשפחה או למי שהוסמך על ידו

דרישות התפקיד:
תנאי סף: • תואר בוגר בעבודה סוציאלית של מוסד להשכלה גבוהה בישראל המוכר על פי חוק המועצה להשכלה גבוהה, תשי"ח – 1958, או של מוסד להשכלה גבוהה שהוכר או שניתן לו היתר כאמור בסעיף 28א לחוק האמור, או שהוא בעל תואר אחר בעבודה סוציאלית של מוסד כאמור או תואר בוגר או תואר אחר בעבודה סוציאלית של מוסד להשכלה גבוהה ללימודי עבודה סוציאלית מחוץ לישראל • ניסיון של 3 שנים בטיפול ישיר • רישום בפנקס העובדים הסוציאליים • בוגר קורס למניעה וטיפול באלימות במשפחה או התחייבות להשתתף בקורס הכשרה תוך שנה משיבוץ לתפקיד • יידרש להשתלמויות רלוונטיות
כישורים ודרישות נוספות: • תואר שני בעבודה סוציאלית- יתרון • מומחיות בתחום המשפחה – יתרון • לימודי פסיכותרפיה – יתרון • ידע וניסיון בתחום פגיעות מיניות ועבודה עם טראומה – יתרון • יכולת ניהול צוות מקצועי • יכולת האצלת תפקידים וסמכויות • יכולת עבודה בשיתוף פעולה עם גורמים משיקים בקהילה • יכולת לייצג את המרכז בפני גורמים שונים • יוזמה ומעוף ביצירת תכניות לאוכלוסייה הנידונה

היקף משרה: 75% דרוג: עו"ס דרגה: רמת ניהול 1/2 בהתאם להסכם שכר עו"סים חדש

**המשך העסקה מותנה בעמידה במכרז פומבי יש להעביר קורות חיים בצירוף אסמכתאות להוכחת עמידה בתנאי הסף (תעודות השכלה, אישורי העסקה¹ ומסמכים נוספים ככל ונדרש) למייל Anabel@herzliya.muni.il ¹על אישור העסקה לכלול תאריכי העסקה מלאים, היקף משרה, פירוט תוכן התפקיד וניסיון ניהולי ככל ונדרש הצעות שאינן עונות על דרישות המודעה או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה תינתן עדיפות למועמד המשתייך לאוכלוסייה הזכאית לייצוג הולם אשר אינה מיוצגת כנדרש בקרב עובדי הרשות המקומית, אם המועמד הינו בעל כישורים דומים לכישוריהם של מועמדים אחרים תינתן עדיפות למועמד עם צרכים מיוחדים, וזאת בהתאם לכשירותו לביצוע העבודה הנדרשת מועמד עם מוגבלות זכאי לקבל התאמות הנדרשות לו מחמת מוגבלותו בהליכי הקבלה לעבודה מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית או ועדת השירות במשרד הפנים על המועמד לפרט בדבר נושאים העלולים להעמידו בניגוד עניינים בכל מקום בו נכתב בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.

מודעה חדשה