אנו משיקים לוח דרושים לשעת החירום,

וקוראים לכל עובדת סוציאלית ועובד סוציאלי באשר הם,

אשר יכולים כעת להיכנס לשוק התעסוקה הציבורי,

למצוא את מקומם ולקחת חלק בתפקידים בשכר המוצעים.

בעמוד זו יפורסמו משרות לתקופת החירום לצד משרות שפתוחות גם בתקופת השגרה.

 

לדיווח על תקלות בהעלאת מודעות ללוח, אנא שלחו מייל לכתובת aguda@socialwork.org.il

 

עמותת מטב04-01-2024
דרוש/ה עו"ס למרכז יום בירושלים

לעמותת מטב המתמחה בשירותי טיפול ורווחה דרוש/ה עובד/ת סוציאלי/ת למרכז יום לאזרחים ותיקים בירושלים

היקף משרה: 50% 

הגדרת התפקיד:
- קליטה, מעקב והתאמת תכנית טיפול למבקרי המרכז - אחריות על הטיפול בהיבטים הסוציאליים, המשפחתיים והקהילתיים של מבקרי המרכז. - שותפות בצוות הניהול של המרכז. - חבר בוועדת הקבלה של המרכז. - ייזום קשרים עם גורמים טיפוליים בקהילה המטפלים בקשיש. - הדרכת הצוות בכל הנושאים הסוציאליים. - שותפות בשיווק המרכז בקהילה. - אחראי על פעילות וטיפול בחברים בקהילה תומכת התפקיד כולל ביקורי בית לחברים.

דרישות -ניסיון עבודה עם קשישים- יתרון -תואר ראשון או שני בעבודה סוציאלית, -שליטה ביישומי מחשב -ראש גדול, -יכולת עבודה רב תחומית . -עמידה במצבי לחץ

עמותת מטב04-01-2024
דרוש/ה עובד/ת סוציאלי/ת למרכז יום לאזרחים ותיקים במושב חרוצים

לעמותת מטב המתמחה בשירותי טיפול ורווחה דרוש/ה עובד/ת סוציאלי/ת למרכז יום לאזרחים ותיקים במושב חרוצים 

היקף משרה: 25% 

הגדרת התפקיד:
- קליטה, מעקב והתאמת תכנית טיפול למבקרי המרכז - אחריות על הטיפול בהיבטים הסוציאליים, המשפחתיים והקהילתיים של מבקרי המרכז. - שותפות בצוות הניהול של המרכז. - חבר בוועדת הקבלה של המרכז. - ייזום קשרים עם גורמים טיפוליים בקהילה המטפלים בקשיש. - הדרכת הצוות בכל הנושאים הסוציאליים. - שותפות בשיווק המרכז בקהילה. - אחראי על פעילות וטיפול בחברים בקהילה תומכת התפקיד כולל ביקורי בית לחברים.

דרישות -
ניסיון עבודה עם קשישים- יתרון -תואר ראשון או שני בעבודה סוציאלית, -שליטה ביישומי מחשב -ראש גדול, -יכולת עבודה רב תחומית . -עמידה במצבי לחץ

עמותת מטב04-01-2024
רכז/ת שירות מאושפזים לבית חולים סורוקה

דרוש /ה רכז /ת שירות מאושפזים לבית חולים סורוקה בבאר שבע לעמותת מטב המתמחה בשירותי טיפול ורווחה דרוש /ה רכז /ת שירות מאושפזים.

היקף משרה:
-חלקית 50% שעות בוקר - 8:12 יש גמישות  הגדרת תפקיד: שירות ללקוחות קיימים: - איש /אשת הקשר של מטב בבית החולים סורוקה -ביקור מאושפזים. -בדיקת קבלת שירות של מטפל בעת אשפוז. - קשר עם המטופל ומשפחתו בעת האשפוז. - ליווי מקצועי ומיצוי זכויות למשפחות המאושפזים . -פנייה וטיפול במאושפזים שמתעניינים בעזרה בבית החולים או בבית, בפגישה מתואמת מראש.

דרישות:
-היכרות עם עולם הסיעוד- יתרון -תואר ראשון או שני בעבודה סוציאלית -ניידות- חובה. -שליטה והיכרות עם תוכנות האופיס. -רוסית- יתרון. -שירותיות ואוריינטציה שיווקית.

דיאלוג04-01-2024
דיאלוג מגייסת מתאמי טיפול לתחום בריאות הנפש

תחום תיאום טיפול בדיאלוג פועל בעשור האחרון כדי לתת מענה למתמודדי נפש, זכאי סל שיקום, לסייע להם לחיות חיים מיטיבים ולהשתלב בקהילה. אנחנו בונים ביחד עם מקבל השירות תכנית אישית שלוקחת בחשבון את רצונותיו ומטרותיו של האדם, את הכוחות, האתגרים והתקוות לעתיד. אנו פועלים בשותפות עם מקבל השירות על מנת ליישם את התוכנית ולהשיג יחד את מטרותיו של האדם, עם אמונה אמיתית ביכולתו לממש את מלוא הפוטנציאל שלו.

הכשרה מקצועית ייחודית בתחילת הדרך (בערך חודשיים)

- ✅ ליווי אישי

- ✅ ישיבות צוות אחת לשבועיים

- ✅ דרישות - נכונות לעבודת שטח לצד עבודת משרד משרה מלאה תואר בעבודה סוציאלית אזורים רלוונטיים: אשדוד, אשקלון, באר שבע

תוכנית מושל04-01-2024
רכזת סטודנטים

*תוכנית מושל מחפשת רכז.ת סטודנטים לתפקיד מלא במשמעות ואופטימיות!*

תוכנית מושל היא ארגון גלובלי המקדם מוביליות חברתית בין-דורית ומשנה את חייהם של אלפי צעירים באמצעות השכלה גבוהה והשתלבות בעולם התעסוקה. התוכנית היא מקפצה אדירה לצעירים המגיעים מרקע סוציו-אקונומי מאתגר ביותר, חלקם ללא עורף משפחתי וללא תמיכה כלכלית או רגשית, אך כולם בעלי מוטיבציה אדירה, יכולות ונחישות יוצאת דופן לשנות את מסלול חייהם- לנו יש את הזכות ללוות אותם בדרכם!

*תחומי האחריות במסגרת התפקיד:*
1. ליווי צמוד וסיוע לסטודנטים בנושאים רגשיים ואקדמיים לאורך כל התואר 2. קשר שוטף עם אנשי המפתח במוסדות הלימוד 3. גיוס מועמדים מתאימים לתוכנית 4. ארגון סדנאות המועברות לסטודנטים במהלך הלימודים 5. עבודה שוטפת עם מערכת CRM

*ניסיון וכישורים:*
• אהבת אדם! • תואר ראשון – חובה • ניסיון בתחום ליווי וייעוץ: עבודה סוציאלית, משאבי אנוש, חינוך • שליטה טובה בתוכנות ה-office השונות בדגש על word, PowerPoint, excel • אנגלית מצוינת • גמישות ועמידה בריבוי משימות בארגון דינאמי בצמיחה • יכולת אדמיניסטרטיבית גבוהה, סדר וארגון • יוזמה, אסרטיביות, עבודה עצמאית, דינאמיות • התפקיד כולל נסיעות (יש צורך ברישיון נהיגה) • מגורים באזור המרכז/דרום

*להגשת מועמדות*
יש לשלוח קורות חיים בצירוף מכתב נלווה המתאר מדוע התפקיד מעניין אותך ומתאים לך + ציפיות שכר ל: Careers@moshalscholarship.org

*למידע נוסף על התוכנית:*
https://bit.ly/3S2Svtx

עיריית ראשון לציון03-01-2024
עו"ס.ית לחוק נוער

לעבודה מרתקת באגף מקצועי ודינמי, דרוש.ה עו"ס.ית לחוק נוער, לעבודה עם בני נוער במצבי סיכון והזנחה.

דרישות: תואר ראשון לפחות ורישום בפנקס העו"ס מנוי בתוקף עדיפות לניסיון של שנתיים לפחות

עמותת אנוש - עמותה ישראלית לבריאות הנפש03-01-2024
מתאם/ת טיפול- למערך הדיור של עמותת אנוש באשדוד

איך ייראה היום שלך?
ניהול תהליכי שיקום והחלמה בקהילה של מתמודדי נפש על פי תכניות מותאמות אישית, תיאום טיפול מול הגורמים השונים בקהילה, ליווי והדרכה של צוות המדריכים, בניית תכניות שיקום ויישום שלהן. אנחנו נדאג להדרכה פרטנית וקבוצתית, השתלמויות, קורסים, הכשרות וימי עיון רלוונטיים.  

למה כדאי לעבוד אצלנו?

אנחנו ארגון של אנשים ואצלנו האדם במרכז – רואים את העובדים, מעניקים תחושה ביתית, מקשיבים, מדברים בגובה העיניים, נותנים לגיטימציה לקושי ותמיכה חברתית ורגשית. אנחנו רוצים לשמוע את הקול שלכם, לממש רעיונות חדשניים וביחד לעשות שינוי, להתקדם ולהשפיע.  

מה אנחנו מחפשים?
- תואר ראשון בעבודה סוציאלית/תואר שני בבריאות נפש קהילתית/ריפוי בעיסוק/תואר שני בפסיכולוגיה קלינית/שיקומית- חובה. - ניידות עם רכב- חובה.  - רגישות, יכולת הכלה והצבת גבולות. - דובר/ת רוסית- יתרון.  - נכונות לעבודה בשעות אחה"צ.  - ניסיון בתחום בריאות הנפש – זה יכול לעזור.

היקף המשרה: 50-100%.

*המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד*

עמותת אנוש - עמותה ישראלית לבריאות הנפש03-01-2024
דרוש/ה מתאם/ת טיפול למערך הדיור של עמותת אנוש בצפת ורמת הגולן

מערך הדיור של עמותת אנוש בצפת מחפש מתאמות ומתאמי טיפול שרוצים להשתלב ולהתפתח בצוות מקצועי מוביל בעולם בריאות הנפש.   

איך ייראה היום שלך?
ניהול תהליכי שיקום והחלמה בקהילה של מתמודדי נפש על פי תכניות מותאמות אישית, תיאום טיפול מול הגורמים השונים בקהילה, ליווי והדרכה של צוות המדריכים, בניית תכניות שיקום ויישום שלהן. אנחנו נדאג להדרכה פרטנית וקבוצתית, השתלמויות, קורסים, הכשרות וימי עיון רלוונטיים.   למה כדאי לעבוד אצלנו? אנחנו ארגון של אנשים ואצלנו האדם במרכז – רואים את העובדים, מעניקים תחושה ביתית, מקשיבים, מדברים בגובה העיניים, נותנים לגיטימציה לקושי ותמיכה חברתית ורגשית. אנחנו רוצים לשמוע את הקול שלכם, לממש רעיונות חדשניים וביחד לעשות שינוי, להתקדם ולהשפיע.  

מה אנחנו מחפשים?
- תואר ראשון בעבודה סוציאלית- חובה. - ניידות עם רכב חובה. - אמפטיה, יכולת הכלה והצבת גבולות. - מסירות וסבלנות לתהליכים.  - נכונות לעבודה בשעות אחה"צ.  - ניסיון בתחום בריאות הנפש – זה יכול לעזור.

היקף המשרה: 50%

*המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד*

בית ספר שחר03-01-2024
עובדת סוציאלית

לבי"ס שחר בפתח תקווה- לילדים על הרצף (ASD) דרושה עובדת סוציאלית , התפקיד כולל: -שותפות לשיח והטמעה של שפה רגשית במרחב הבית ספרי. -קשר עם הורים וגורמי רווחה -עבודה משותפת עם הצוות החינוכי והפרא רפואי. -שכר גבוה !! (110 ש"ח לשעה) ותנאים סוציאליים מעולים!!!!

עיריית אור יהודה03-01-2024
דרוש/ה עו"ס לתפקיד בני משפחה מטפלים

דרוש/ה עובד/ת במחלקה לאזרחים ותיקים באור יהודה- טיפול בבני משפחה ותיקים. תחילת עבודה מיידית במשרה מלאה.

העבודה כוללת טיפול פרטני קצר מועד, הנחיית קבוצות, עבודה קהילתית והעלאת מודעות, תכלול ותיווך מול גורמים בקהילה.

דרישות: לפחות תואר ראשון בעבודה סוציאלית יכולת עבודה בצוות פעם בשבוע עבודה בשעות אחה"צ ניתן גם ללא ניסיון באזרחים ותיקים

לשאלות מנהלת המדור שושי שטרק 0506459637

מכון סאמיט03-01-2024
עו'ס קלינ/ית או פסיכולוג/ית (אפשרות למתמחה)

יחידת ניצן גברים של מכון סאמיט היא תוכנית טיפולית שיקומית לגברים עם רקע של פגיעה מינית. התכנית קורמת עור וגידים בימים אלו. ליחידה דרוש/ה מטפל/ת

דרישות התפקיד: עו'ס קלינ/ית או פסיכולוג/ית (אפשרות למתמחה) ניסיון בפסיכותרפיה חובה ניסיון בשיקום יתרון- ניסיון בעבודה עם נפגעי טראומה מינית

התפקיד כולל: פסיכותרפיה ותיאום טיפול, הדרכות צוות, ישיבות צוות, סמינרים, הדרכות אישיות וקבוצתיות.

רק פניות מתאימות תיעננה. המשרה מיועדת לנשים ולגברים.

ידיד נפש - שירותי שיקום בבריאות הנפש02-01-2024
ידיד נפש מגייסת מתאמי/ות שיקום לעבודה במרחב דרום!

בואו לקחת חלק בניהול תהליכי שיקום של מתמודדי נפש בקהילה!

ידיד נפש, כחלק מקבוצת עמל ומעבר, מובילה ומפתחת את תחום בריאות הנפש, ע"י אנשי מקצוע מומחים בתחום. החברה מפתחת שירותי שיקום למתמודדים, מכשירה צוותים מקצועיים ושואפת להגדיל ולהרחיב את העשייה בתחום. אנו שמים בראש סדר העדיפויות שלנו את הפיתוח המקצועי והאישי של אנשי השיקום שלנו!

• קבלת הדרכות והכשרות מקצועיות. • יציאה לימי עיון, קורסים, CBT, ACT ועוד. • עבודה כחלק מצוות שיקום גדל ומתפתח.

דרישות: בעלי תואר ראשון בעו"ס / ריפוי בעיסוק או תואר שני בבריאות נפש קהילתית / טיפול באמנות / פסיכולוגיה קלינית / קרימינולוגיה קלינית. ניידות עם רכב – חובה

אזורי עבודה – אשדוד / אשקלון / ב"ש

נשמח לקו"ח  משרה 1160 jobsyadid@amalgroup.co.il

מרכז חרום "אלומה"02-01-2024
מנהל/ת מרכז "אלומה"

מרכז חרום "אלומה" הוא מרכז חדשני וראשון בארץ, הפועל מזה כשנתיים וחצי ומטרתו לתת מענה לנפגעי/ות אלימות במשפחה. המרכז ממוקם בעכו, פתוח 24/7 ומאפשר קבלת יעוץ רב מקצועי על ידי עו"סית, חוקרי משטרה, עו"ד ופסיכיאטר. כמו כן, המרכז מאפשר למשפחות אשר נמצאות במסוכנות גבוהה לינת חרום במרכז וקבלת ליווי מקצועי לאורך כל זמן השהות ב"אלומה" על ידי אנשי המקצוע וצוות של מדריכות המאיישות את המרכז 24/7.

אנו מחפשים מנהל/ת לתפקיד מעניין ומאתגר הכולל ניהול והדרכה של צוות רב מקצועי, אחריות על תקציב והמשך פיתוח המרכז ובניית מודל עבודה. תפקיד המנהל/ת כולל עבודה מערכתית עם גורמי מקצוע ממשרדי הממשלה השונים, תוך ליווי של הפיקוח המחוזי.

דרישות התפקיד:
*עובד/ת סוציאלי/ת בעלת תואר שני ורישום בפנקס העובדים הסוציאלים. *בוגר קורס הכשרה לטיפול באלימות במשפחה של השירות לרווחה, הפרט והמשפחה. *בעל/ת נסיון מעשי מוכח בתחום האלימות במשפחה *בעל/ת נסיון מוכח בניהול *בעל/ת יכולת לעבוד בשיתוף פעולה ובעבודה רב מערכתית הדרכה מקצועית מובטחת.

לפרטים נוספים - 0506285408

המרכז הרפואי שיבא02-01-2024
דרוש/ה עובד/ת סוציאלי/ת 

תיאור התפקיד: טיפול פרטני, משפחתי וקבוצתי למגוון אוכלוסיות מטופלים התערבויות קצרות וארוכות טווח עבודה בצוות רב מקצועי מתקדם בסביבה דינמית הדרכה אישית והשתתפות תכניות השתלמות

היקף משרה: חלקית - מלאה 

דרישות התפקיד: תואר ראשון בעבודה סוציאלית מיומנויות התערבות בגישה אינטגרטיבית יכולת לעבוד בסביבה מאתגרת אינטלקטואלית יחסים בין אישיים מצוינים חוסן אישי שאפתנות ויכולת למידה מפותחת ייצוגיות ונוכחות מקצועית תואר שני וניסיון במערכת הבריאות יתרון

עיריית יהוד- מונוסון02-01-2024
מנהל.ת מרכז נתיבים להורות

התפקיד כולל ריכוז התכנית מבחינת צוות ומטופלים, הדרכת הצוות, ניהול תקציב, החזקת טיפולים פרטניים לילדים, טיפולים דיאדיים, פגישות הורים ועבודה קבוצתית. קשר שוטף עם גורמים בקהילה ובכללם עובדי המחלקה לשירותים חברתיים, מרכזי הורים וילדים, גורמי חינוך ובריאות. עבודה בחברה רב תרבותית ומגוונת.

הקף משרה: 66% משרה.

התפקיד הינו תפקיד טיפולי וניהולי.

דרישות התפקיד: * לפחות 5 שנות נסיון רצוי תואר שני בעבודה סוציאלית. * ניסיון טיפולי בילדים ובמשפחות בסיכון עם אוכלוסיות בסיכון, עבודה עם טראומה, ילדים בגיל הרך והורים. * ניסיון בטיפול דיאדי. *התפקיד דורש עבודה של לפחות יום אחד בשעות אחה'צ.

קורות חיים ניתן לשלוח למייל: michalk@ye-mo.org.il

מודעה חדשה