אנו משיקים לוח דרושים לשעת החירום,

וקוראים לכל עובדת סוציאלית ועובד סוציאלי באשר הם,

אשר יכולים כעת להיכנס לשוק התעסוקה הציבורי,

למצוא את מקומם ולקחת חלק בתפקידים בשכר המוצעים.

בעמוד זו יפורסמו משרות לתקופת החירום לצד משרות שפתוחות גם בתקופת השגרה.

 

לדיווח על תקלות בהעלאת מודעות ללוח, אנא שלחו מייל לכתובת aguda@socialwork.org.il

 

הסוכנות היהודית06-12-2023
עובדת סוציאלית

ביחידה לעליה וקליטה, למרכז קליטה בבאר שבע לעולים מאתיופיה דרוש/ה עובד/ת סוציאלי/ת

תיאור התפקיד: 1. עבודה פרטנית ו/או קבוצתית (בהתערבות קצרת מועד) עם עולים בעלי צרכים מיוחדים, השוהים במרכז הקליטה, לחיזוק תהליכי ההסתגלות ומתן מענה "רגיש" תרבות לצרכיהם. 2. ייעוץ והכוון לעולים החדשים השוהים במרכז הקליטה. 3. אבחון וטיפול פרטני על פי הצורך, לעיתים, תוך הסתייעות בשירותי רווחה מן החוץ. 4. סיוע באיתור ושילוב ילדי עולים בפנימיות, בפיתוח כישורים ומצוינות בקרב העולים המבוגרים, במיפוי צרכים של אוכלוסיות מיוחדות וגיבוש מענים. 5. פיתוח תכניות המשך לקליטת עולים. 6. הדרכת צוות רב תחומי, הפועל במרכז הקליטה, כולל הנחיית מתנדבים. 7. פיתוח שיתופי פעולה ועבודה שוטפת עם ארגונים ושירותים בתחומי הרווחה, הקליטה והבריאות (ביטוח לאומי/ מערך הגיור/ רווחה/ סיוע משפטי/ משרד הקליטה), לרבות סנגור על העולים ומיצוי זכויותיהם. 8. ניהול וטיפול באירועים חריגים בעלי אופי סוציאלי, הדורשים מענה מידי, בעתות חירום ומשבר.

דרישות התפקיד: 1. תואר ראשון בעבודה סוציאלית - חובה. תואר שני- יתרון. 2. ניסיון בעבודה סוציאלית פרטנית ו/או קהילתית- שנתיים לפחות- יתרון. 3. ניסיון בעבודה סוציאלית עם עולים חדשים - יתרון. 4. ניסיון בהנחיה מקצועית של צוות רב תחומי -חובה. 5. היכרות עם ארגונים בתחום הרווחה, הקליטה והבריאות במדינת ישראל, לרבות היכרות עם תהליכי העבודה הנהוגים בהם- יתרון משמעותי. 6. עברית ברמת שפת אם, כולל כושר ביטוי גבוה בע"פ ובכתב - חובה, שפות נוספות-יתרון. אמהרית – יתרון. 7. שליטה מלאה ביישומי מחשב כולל Office ואינטרנט- חובה. 8. תכונות אישיות: יכולת הקשבה, אמפטיה כלפי האחר, אמינות ודיסקרטיות, יחסי אנוש טובים, תקשורת בינאישית טובה, יכולת עבודה בצוות, מוטיבציה, תודעת שירות גבוהה, יכולת עבודה תחת לחץ. 9. נדרשת גמישות בשעות עבודה, וזמינות מרבית לעבודה בשעות לא שגרתיות . 10. בעל/ת רישיון נהיגה ורכב. 11. מקום עבודה: באר שבע. *תינתן עדיפות למועמדים עם מוגבלות.

סוג ההעסקה: העסקה באמצעות הסכם משרד הקליטה. הסוכנות היהודית שומרת לעצמה הזכות לבחור במועמד העונה על חלק או כל הדרישות לעיל.

קורות חיים מפורטים יש להעביר דרך האתר https://www.jewishagency.org/il/jobs

מנהל רווחה חולון06-12-2023
מספר משרות בתחום המוגבלויות

מספר משרות מרתקות בתחום המוגבלויות,לעבודה עם משפחות להם ילדים עם מוגבלויות ו/ או עם האנשים עם המגבלה ו/ או תפקידים מתקדמים ופרויקטים ייחודיים. אחוזי משרה גמישים. העסקה בתנאי הסכם השכר. הדרכה קבועה. אפשרות ליום עבודה מהבית. עבודה באווירה חמה, מקצועית ומשמעותית. בואו לקחת חלק במשהו גדול!

למידע נוסף והגדת קו'ח 03-5025720 inbali@holon.muni.il

מכון סאמיט06-12-2023
מנחת אומנה

למכון סאמיט דרושה עו"ס מנחת אומנה באזור הר חברון וגוש עציון התפקיד כולל החזקה כוללת של המקרים, ליווי והדרכה של משפחות אומנה, התערבות מול ילדי אומנה, עבודה מערכתית משמעותית בליווי הדרכות פרטניות וקבוצתיות.

דרישות: תואר ראשון בעבודה סוציאלית רישיון נהיגה ורכב בבעלותך - חובה עדיפות לבעלי ניסיון משרה חלקית או מלאה.

העבודה מלווה בהדרכה צמודה ומקצועית, פרטנית וקבוצתית.

צוות איכותי שנעים להשתייך אליו! נשמח מאוד בהצטרפותך אלינו!

מכון סאמיט06-12-2023
מנחת אומנה

למכון סאמיט דרושה עו"ס מנחת אומנה באזור ירושלים ומעלה אדומים - מ"מ בזמן חופשת לידה, עם אפשרות למעבר לתפקיד קבוע.

התפקיד כולל החזקה כוללת של המקרים, ליווי והדרכה של משפחות אומנה, התערבות מול ילדי אומנה, עבודה מערכתית משמעותית בליווי הדרכות פרטניות וקבוצתיות.

דרישות: תואר ראשון בעבודה סוציאלית רישיון נהיגה ורכב בבעלותך - חובה עדיפות לבעלי ניסיון משרה חלקית או מלאה.

העבודה מלווה בהדרכה צמודה ומקצועית, פרטנית וקבוצתית. צוות איכותי שנעים להשתייך אליו! נשמח מאוד בהצטרפותך אלינו!

רווחה בית שמש06-12-2023
דרוש/ה עו"ס התמכרויות ודרי רחוב מבוגרים

היחידה לטיפול בהתמכרויות ובדרי רחוב בבית שמש מחפשת: עו"ס מבוגרים - 75% משרה. עבודה פרטנית וקבוצתית טיפולית עם גילאי 18+ בתחום ההתמכרויות ודרות הרחוב. התפקיד דורש בניית תכנית טיפול, טיפול פרטני, השתתפות בישיבות צוות, חשיבה מערכתית, עבודה קבוצתית ועוד. מצריך יוזמה ואחריות ומחייב עבודת ערב אחת לשבוע. יתרון לבעלי רקע טיפולי בתחום. העבודה בצוות חם ומקצועי, יחד עם הדרכה שבועית קבועה.

נשמח לראותכם לוקחים חלק בעבודת הצוות ביחידה! רק פניות מתאימות יקבלו מענה. לשליחת קורות חיים, נא לשלוח למייל המצורף. Ns-rev@bshemesh.co.il

אגף לשירותי רווחה וקהילה פרדס חנה כרכור06-12-2023
מרכזת תחום טיפול בנוער

לאגף לשירותי רווחה וקהילה בפרדס חנה כרכור דרוש/ה רכז/ת טיפול בנוער

תיאור התפקיד 1. טיפול פרטני בבני נוער 2. אחריות על קבלת פניות חדשות וחלוקתן לעו"סיות בצוות הנוער 3. הדרכת העובדות הסוציאליות המטפלות בבני נוער ואחריות על ניהול התיקים ועל התפתחותן המקצועית של העו"סיות בהדרכתה. 4. אחריות על ניהולם של המסגרות טיפוליות לנוער: בית חם לנערה, מסגרות פנאי טיפוליות לנערים. 5. מיפוי צרכי נוער בסיכון ביישוב, הצפת הצרכים לממונים ופיתוח מענים והשתתפות בוועדות יישוביות הדנות בנושאים הקשורים לנוער בסיכון 6. יצירת קשר עם שירותים ומוסדות אתם אוכלוסייה זו נמצאת בקשר כגון: בית ספר, משטרה, צבא, משפחה ,קציני מבחן 7. בניית תכניות אישיות, קבוצתיות וקהילתיות תוך הצעת מודלים ופרויקטים חדשניים שיש בהם כדי להתמודד עם הבעיות המיוחדות של אוכלוסייה זו.

תנאי סף • עובד סוציאלי • ניסיון בעבודה עם נוער * בוגר קורס הדרכה * ניסיון בניהול – יתרון • רישום בפנקס העובדים הסוציאליים

רכזת הטיפול בנוער היא חלק מצוות של"מ באגף. תנאים טובים למתאימים טלפון לבירורים ושאלות: 0507370790

עיריית הרצליה06-12-2023
ממלא/ת מקום עו"ס קשישים

דרוש/ה: ממלא/ת מקום עו"ס קשישים החלפה בגין יציאה לחופשת לידה

תיאור התפקיד: • עו"ס קשישים המטפל בלקוחות מבוגרים בכדי להביא לשיפור באיכות חייהם בעזרת טיפול פרטני, בין דורי, קבוצתי וקהילתי • מטפל בלקוחות מבוגרים/קשישים ובני משפחותיהם במטרה לשפר את תפקודם האישי והחברתי, ע"י ייעוץ, טיפול ישיר ועקיף והפנייה למוסדות ושירותים רלוונטיים עפ"י השיטות והמיומנויות המקובלות במקצוע, פועל בהתאם למדיניות משרד הרווחה והאגף לשירותים חברתיים • קיום קשרים עם גורמי חוץ בקהילה למען קידום שירותים לאוכלוסייה המבוגרת • משפר מצבן של אוכלוסיות שבטיפולו באמצעות הפעלת תכניות אישיות, משפחתיות, קבוצתית וקהילתיות • מקיים מפגשים ושיחות עם האוכלוסייה המבוגרת ובני המשפחה לצורך איתור וטיפול • מקיים מפגשים ושיחות עם האוכלוסייה המבוגרת במוסדות ועורך שם ובבתי הקשישים ביקורים לשם הבטחת המשכיות הטיפול • נוקט יוזמה לאיתור בעיות וצרכים חברתיים בקהילה ומציגם בפני הממונים עליו • מפעיל, מדריך ומנחה עובדים סמך מקצועיים ומתנדבים (תלוי הכשרה) • מבצע את עבודתו לפי תכניות עבודה, מתחיל ומסיים טיפולים בצורה מבוקרת • מנהל רישום ומעקב אחר התוכניות הטיפוליות ומדווח לממונים בכתב ובעל פה כנדרש • משתתף בוועדות ובדיונים בהתאם להנחיות הממונים עליו • מאתר, מזהה ומטפל בנושאי אלימות, ניצול והזנחה בקרב לקוחות פוטנציאליים • מוציא אל הפועל תכניות טיפול • מפעיל חוקים ותקנות רלוונטיים לצרכי טיפול • הדרכה שוטפת תינתן במסגרת המחלקה •

כפיפות: מנהלת המחלקה לאוכלוסייה המבוגרת

דרישות התפקיד: תנאי סף: • תואר בוגר בעבודה סוציאלית של מוסד להשכלה גבוהה בישראל המוכר על פי חוק המועצה להשכלה גבוהה, תשי"ח - 1958, או של מוסד להשכלה גבוהה שהוכר או שניתן לו היתר כאמור בסעיף 28א לחוק האמור, או שהוא בעל תואר אחר בעבודה סוציאלית של מוסד כאמור או תואר בוגר או תואר אחר בעבודה סוציאלית של מוסד להשכלה גבוהה ללימודי עבודה סוציאלית מחוץ לישראל • רישום בפנקס העובדים הסוציאליים כישורים ודרישות נוספות: • ניסיון עם אוכלוסיית הקשישים – יתרון • הכשרה לחוק ההגנה על חוסים ואפוטרופסות - יתרון • שליטה בסביבה ממוחשבת ובתוכנת ה-office • יכולת עבודה בצוות • תודעה שרותית גבוהה

היקף משרה: 80% דרוג: עו"ס דרגה: בהתאם להסכם שכר עו"סים חדש

** עבור עו"ס עם מינוי לחוק ההגנה על חוסים ואפוטרופסות – המשך העסקה מותנה בעמידה במכרז פומבי יש להעביר קורות חיים בצירוף אסמכתאות להוכחת עמידה בתנאי הסף (תעודות השכלה, אישורי העסקה ומסמכים נוספים ככל ונדרש) למייל Anabel@herzliya.muni.il הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. תינתן עדיפות למועמד המשתייך לאוכלוסייה הזכאית לייצוג הולם אשר אינה מיוצגת כנדרש בקרב עובדי הרשות המקומית, אם המועמד הינו בעל כישורים דומים לכישוריהם של מועמדים אחרים. תינתן עדיפות למועמד עם צרכים מיוחדים, וזאת בהתאם לכשירותו לביצוע העבודה הנדרשת. מועמד עם מוגבלות זכאי לקבל התאמות הנדרשות לו מחמת מוגבלותו בהליכי הקבלה לעבודה. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית או ועדת השירות במשרד הפנים. על המועמד לפרט בדבר נושאים העלולים להעמידו בניגוד עניינים בכל מקום בו נכתב בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.

עיריית הרצליה06-12-2023
עו"ס דרי רחוב והתמכרויות

דרוש/ה: עו"ס דרי רחוב והתמכרויות

כפיפות: מנהל המחלקה ומנהלת צוות התמכרויות

תיאור התפקיד: • דרי רחוב − איתור וחיזור ליצירת קשר ראשוני עם דרי רחוב במקום הימצאם − ביצוע הערכה מקצועית ואבחון פסיכו-סוציאלי − יצירת קשר ואמון עם דרי רחוב − סיוע במציאת מסגרות זמניות − מיצוי זכויות − הפניה, ליווי ותמיכה ביצירת קשר עם גורמים רלוונטיים בקהילה (משרד הפנים, בריאות, בריאות הנפש וכו') − השתתפות בוועדות ובדיונים, בהתאם להנחיות הממונים • התמכרויות − טיפול בפונים הנמצאים על רצף ההתמכרות לסמים, אלכוהול, ו/או הימורים − טיפול פרטני, קבוצתי ומשפחתי מכוון העצמה, ליווי בתהליכי גמילה, התמודדות עם קשיים תפקודיים וטיפול בגורמים והרקע להתמכרות − קביעת תכנית טיפול ויעדים, כתיבת דו"חות, הכנה והשתתפות בוועדות אבחון − ניהול רישום ומעקב אחר התוכניות הטיפוליות ודיווח לממונים בכתב − טיפול בפונים בעלי עבר התמכרותי אשר עדיין מתקשים בניהול חייהם ומבקשים סיוע − מתן סיוע חומרי לפונים ומיצוי זכויות, ככל שיידרש − הפניה ועבודה מול מסגרות ושירותים רלוונטיים בהתאם למדיניות משרד העבודה והרווחה, והאגף לשירותים חברתיים בהרצליה. (אשפוזית, מרכז יום וכו') • קבלת הדרכה קבועה דרישות התפקיד: תנאי סף: • תואר בוגר בעבודה סוציאלית של מוסד להשכלה גבוהה בישראל המוכר על פי חוק המועצה להשכלה גבוהה, תשי"ח – 1958, או של מוסד להשכלה גבוהה שהוכר או שניתן לו היתר כאמור בסעיף 28א לחוק האמור, או שהוא בעל תואר אחר בעבודה סוציאלית של מוסד כאמור או תואר בוגר או תואר אחר בעבודה סוציאלית של מוסד להשכלה גבוהה ללימודי עבודה סוציאלית מחוץ לישראל • רישום בפנקס העובדים הסוציאליים

כישורים ודרישות נוספות: • ניסיון בעבודה עם דרי רחוב ו/או עם מכורים – יתרון • ניסיון מוכח של שנתיים בטיפול ישיר בפרט ובמשפחה - יתרון • יכולת עבודה בצוות • התחייבות לעבור הכשרה מתאימה והשתלמויות ייחודיות בתחומים הרלוונטים • התחייבות להשתתף בקורס של משרד הרווחה לטיפול באנשים על רצף ההתמכרויות • השתתפות בהכשרה, בקורסים ובהשתלמויות הנ"ל ועמידה בהצלחה בכל החובות מהווים תנאי להמשך העסקת העובד/ת כעו"ס דרי רחוב והתמכרויות • יכולת ונכונות לעבודה גם בשעות אחה"צ בהתאם לנדרש ולצרכי היחידה

היקף משרה: 100% (70% עו"ס דרי רחוב, 30% עו"ס התמכרויות) דרוג: עו"ס דרגה: בהתאם להסכם שכר עו"סים חדש

יש להעביר קורות חיים בצירוף אסמכתאות להוכחת עמידה בתנאי הסף (תעודות השכלה, אישורי העסקה ומסמכים נדרשים אחרים) למייל Anabel@herzliya.muni.il הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. תינתן עדיפות למועמד המשתייך לאוכלוסייה הזכאית לייצוג הולם אשר אינה מיוצגת כנדרש בקרב עובדי הרשות המקומית, אם המועמד הינו בעל כישורים דומים לכישוריהם של מועמדים אחרים. תינתן עדיפות למועמד עם צרכים מיוחדים, וזאת בהתאם לכשירותו לביצוע העבודה הנדרשת. מועמד עם מוגבלות זכאי לקבל התאמות הנדרשות לו מחמת מוגבלותו בהליכי הקבלה לעבודה. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית או ועדת השירות במשרד הפנים. על המועמד לפרט בדבר נושאים העלולים להעמידו בניגוד עניינים בכל מקום בו נכתב בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.

חכמת נשים06-12-2023
מנהל/ת לניהול מרחב פתוח לנערות בסיכון ובזנות

דרוש/ה מנהל/ת לניהול מרחב פתוח לנערות בסיכון ובזנות

התפקיד: ניהול והדרכת צוות רב מקצועי איתור, יישוג וליווי נערות וצעירות בסיכון הטווית קשרי עבודה עם גורמים בקהילה פיתוח המענים ההולמים לאוכלוסיית היעד דרישות: תואר אקדמי בעבודה סוציאלית ו/או קרימינולוגיה קלינית - חובה! ניסיון מוכח בעבודת רחוב ואיתור במרחבים פיזיים ודיגיטליים הכרות עם עולם הנערות בקצה הרצף ריכוז צוות

העבודה בראשון לציון 75% משרה - התחלה מיידית העבודה בשעות גמישות ומשתנות כולל ערבים ולילות המנהל/ת תהיה חלק מצוות הטיפול של חכמת נשים ותקבל הדרכה מקצועית

לשאלות ושליחת קו”ח, ניתן לפנות לציפי נחשון גליק: tzipin@wtc-anatgur.co.il | 050-6223382

עיריית הרצליה06-12-2023
מרכז/ת נושא טיפול בהתעללות והזנחת אזרחים ותיקים

דרוש/ה: מרכז/ת נושא טיפול בהתעללות והזנחת אזרחים ותיקים

כפיפות: מנהלת המחלקה לרווחת האוכלוסייה המבוגרת

תיאור התפקיד: • אחריות על המניעה והטיפול בתחום אלימות בזקנה • זיהוי, איתור ויישוג של בעיות האלימות בזקנה בקרב לקוחות פוטנציאליים • איתור ויישוג נשים וגברים במעגל האלימות למערכות אחרות: משטרה, בריאות, חינוך וכדומה • קליטת הפניות מכל השירותים: רווחה, משטרה, עצמיות ועוד • אבחון והערכת מסוכנות במצבי חירום ובשגרה ובניית תכנית הגנה • התערבויות חד פעמיות/קצרות טווח כגון יעוץ ומיצוי זכויות ללקוחות בתחום האלימות בזקנה • בניית תכנית התערבות משותפת עם הלקוח ומנהל הטיפול שקובעת יעדים, משימות לביצוע ותוצאות רצויות • הפניה ותיווך לגורמים טיפוליים מתאימים במחלקה ומחוץ למחלקה • מתן ייעוץ והדרכה לצוות המחלקה בתחום האלימות וההזנחה • טיפול פרטני ו/או קבוצתי בנשים וגברים, בהתאם לצרכים ולאבחון • ייזום פעולות מניעה והסברה ברמה העירונית, בשיתוף המחלקה למשאבי קהילה • הקמת ועדות רב מקצועיות להתייעצות הנוגעות לטיפול בלקוחות משולבות עם גורמים נוספים המטפלים בלקוח, בהתאם לצורך ולתכנית ההתערבות • ייזום והשתתפות בפורומים ברמה העירונית בנושא אלימות בזקנה • תיעוד הטיפול וההתערבות בתיק הלקוח ועדכון שוטף של מנהל הטיפול עו"ס המשפחה

דרישות התפקיד: תנאי סף: • תואר בוגר בעבודה סוציאלית של מוסד להשכלה גבוהה בישראל המוכר על פי חוק המועצה להשכלה גבוהה, תשי"ח - 1958, או של מוסד להשכלה גבוהה שהוכר או שניתן לו היתר כאמור בסעיף 28א לחוק האמור, או שהוא בעל תואר אחר בעבודה סוציאלית של מוסד כאמור או תואר בוגר או תואר אחר בעבודה סוציאלית של מוסד להשכלה גבוהה ללימודי עבודה סוציאלית מחוץ לישראל • רישום בפנקס העובדים הסוציאליים • 3 שנות ניסיון בעבודה סוציאלית בתחום הטיפול באוכלוסיית הקשישים • בעל/ת הכשרה מוכרת בתחום הטיפול בהתעללות והזנחה בקרב קשישים או התחייבות לצאת לקורס בתחום, במועד שייקבע ע"י העירייה, ולסיימו בהצלחה כישורים ודרישות נוספות: • תואר שני בעבודה סוציאלית – יתרון • הכשרה לחוק ההגנה על חוסים ואפוטרופסות - יתרון • שליטה בסביבה ממוחשבת ובתוכנת ה-office • יכולת עבודה בצוות • תודעה שרותית גבוהה • זמינות גבוהה ונגישה ללקוחות ולצוות המחלקה • יכולת גמישות בנוכחות בהתאם למקרי החירום ושיקול דעת מנהלת המחלקה

היקף משרה: 80% דרוג: עו"ס דרגה: בהתאם להסכם שכר עו"סים חדש

**המשך העסקה מותנה בעמידה במכרז פומבי יש להעביר קורות חיים בצירוף אסמכתאות להוכחת עמידה בתנאי הסף (תעודות השכלה, אישורי העסקה¹ ומסמכים נוספים ככל ונדרש) למייל Anabel@herzliya.muni.il ¹על אישור העסקה לכלול תקופת העסקה מדויקת, היקף משרה, תוכן התפקיד וניסיון ניהולי בהתאם לנדרש במודעה. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. תינתן עדיפות למועמד המשתייך לאוכלוסייה הזכאית לייצוג הולם אשר אינה מיוצגת כנדרש בקרב עובדי הרשות המקומית, אם המועמד הינו בעל כישורים דומים לכישוריהם של מועמדים אחרים. תינתן עדיפות למועמד עם צרכים מיוחדים, וזאת בהתאם לכשירותו לביצוע העבודה הנדרשת. מועמד עם מוגבלות זכאי לקבל התאמות הנדרשות לו מחמת מוגבלותו בהליכי הקבלה לעבודה. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית או ועדת השירות במשרד הפנים. על המועמד לפרט בדבר נושאים העלולים להעמידו בניגוד עניינים בכל מקום בו נכתב בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.

קשישים מאושרים06-12-2023
עובדים מקצועיים לפיתוח וניהול אזור

למשרה מלאה באזור אשדוד, דרושה עובד מקצועי לניהול ופיתוח האזור. התפקיד כולל בתוכו- ביקורי בית, שיחות עם הלקוחות ומשפחותיהם, מיצוי זכויות, תיעוד הביקורים וקשר עם ביטוח לאומי ומוסדות נוספים. כמו כן, התפקיד כולל גם פן שיווקי, על מנת להגדיל את כמות הלקוחות באזור. תנאי המשרה- משכורת גלובלית הולמת מאד, פלוס רכב חברה.

קשישים מאושרים06-12-2023
מנהלי סניפים בחברת סיעוד

לחברת סיעוד בפריסה ארצית, דרושים מנהלי סניפים באזורים - רמת גן, תל אביב, לוד ורמלה, התפקיד כולל- ניהול צוות של רכזות, עובדים מקצועיים ומטפלים השייכים לסניף. דרוש נסיון ניהולי, כמו כן, ידע ונסיון בתחום הסיעוד והגיל השלישי, נסיון גם בשיווק. ינתן רכב, משכורת גלובלית ותנאים סוציאליים מצוינים.

עמותת מטב06-12-2023
דרוש.ה עובד.ת סוציאלי.ת לביצוע ביקורי בית אצל קשישים

לעמותת מטב דרוש.ה עובד.ת סוציאלי.ת

מיקום: פתח תקווה

היקף משרה: משרה חלקית - גמישה

הגדרת התפקיד: ביצוע ביקורי בית אצל קשישים ומתן שירות מקצועי ייעוץ ומיצוי זכויות לקשיש ובני משפחתו מעקב אחר ביצוע תכנית הטיפול עבור הקשיש שעות נוחות וגמישות עבודה קרובה לבית תנאי העסקה מצוינים למתאימים /ות!

דרישות: השכלה אקדמית רלוונטית - חובה שליטה ביישומי מחשב ניסיון בתחום הזיקנה - יתרון רישיון נהיגה - חובה

עמותת מטב06-12-2023
דרוש.ה עובד.צ סוציאלי.ת לביצוע ביקורי בית אצל הקשישים

לעמותת מטב דרוש.ה עובד.ת סוציאלי.ת

מיקום: קרית מלאכי או באר שבע

היקף משרה: משרה חלקית - גמישה

הגדרת התפקיד: ביצוע ביקורי בית אצל קשישים ומתן שירות מקצועי ייעוץ ומיצוי זכויות לקשיש ובני משפחתו מעקב אחר ביצוע תכנית הטיפול עבור הקשיש שעות נוחות וגמישות עבודה קרובה לבית תנאי העסקה מצוינים למתאימים /ות!

דרישות: השכלה אקדמית רלוונטית - חובה שליטה ביישומי מחשב ניסיון בתחום הזיקנה - יתרון רישיון נהיגה - חובה

עמותת מטב06-12-2023
ראש צוות למחלקת עובדים זרים באשקלון

לעמותת מטב דרוש.ה ראש צוות לסניף אשקלון למחלקת עובדים זרים

התפקיד כולל: מתן שירות מקצועי לקשישים. ניהול אישי ומקצועי של שתי עובדות המחלקה התערבות בשעת משבר ופתרון קונפליקטים. התאמת מטפל לסיוע לקשיש בביתו, ליווי והדרכה. פיתוח ושימור הקשר עם גורמים מקצועיים בקהילה.

דרישות: השכלה אקדמית רלוונטית חובה - עובד.ת סויצאלי.ת ניסיון כראש צוות , ניהול עובדים- יתרון רב יחסי אנוש מצוינים ותודעת שירות גבוהה ניסיון בתחום מתן שירותי סיעוד או מתאגיד - יתרון דובר/ת השפה הרוסית - יתרון רב

מודעה חדשה