קורסים והשתלמויות של האגודה לקידום העבודה הסוציאלית

האגודה לקידום העבודה הסוציאלית פועלת, בין היתר, למען ההתפתחות המקצועית של העובדות והעובדים והסוציאליים.
לשם כך, האגודה מארגנת השתלמויות וקורסים מקצועיים כלל הקורסים וההשתלמויות מוכרים לצורך שעות ידע מקצועי (גמול השתלמות) ומותאמים במיוחד לעובדות ועובדים סוציאליים.

השתלמויות בתנאי נופש מתקיימות בין החודשים אוקטובר-מרץ בלבד. לעומת זאת, קורסים בקהילה וקורסים מקווים מתקיימים במשך כל השנה. 

 

 
 

תנאי רישום לקורסים והשתלמויות

נא לקרוא בעיון לפני הרשמה

1. חברי וחברות האגודה זכאים למחיר מוזל פעם אחת בשנה קלנדרית בלבד. הזכאות לקורסי 2024 היא עבור מי ששולמו בעבורם דמי חברות לשנת 2023. 

2. ניתן לנצל את הזכאות למחיר המוזל בכל אחת מהאופציות: קורסים מקוונים, קורסים בקהילה או השתלמויות בתנאי נופש. כאמור, פעם אחת בשנה בלבד. 

3. חובה לוודא את החברות באגודה וזכאות למחיר מוזל לפני הרישום. לבדיקה יש למלא את פרטייך בטופס כאן

4. פרטי הקורסים וההשתלמויות מתפרסמים מספר שבועות לפני פתיחת מועד הרישום. במהלך התקופה הזו חובה על הנרשמים לערוך את כלל הבדיקות הנדרשות: בדיקת החברות באגודה, בקשת אישור ליציאה ממקום העבודה ככל שנדרש, שריון תאריכים ועוד. 
*מניסיוננו לא פעם יש ביקוש גבוה וישנם קורסים שהמקומות בהם מתמלאים במהירות. ולכן יש להיערך מראש על-מנת להירשם מייד בפתיחת ההרשמה.  

5. תינתן קדימות ברישום לחברי אגודה ששולמו בעבורם דמי החברות לשנת 2023 וטרם מימשו את זכאותם למחיר מוזל, רישום במחיר מלא יהיה על בסיס מקום פנוי. 

6. בחלק מהקורסים יש אפשרות לסבסוד נוסף עבור חברי הסתדרות. לבדיקת זכאות לסבסוד לחצו כאן

*הזכאות תינתן לחברי ההסתדרות אשר במהלך השנה החולפת שילמו להסתדרות דמי טיפול או דמי חבר בלפחות 12 חודשים, ושלא מימשו זכאות לימודים במסגרת התוכנית באותה שנה. 

7. יש לוודא מראש מהם חובות הלמידה ותנאי הביטול. 

 

לפירוט הקורסים המקוונים יש ללחוץ כאן

בשבועות הקרובים יפורסמו השתלמויות בתנאי נופש. מומלץ לעקוב אחרי העדכונים כדי לקבל הודעה על חזרה לשגרה. 

 

למידע נוסף:

להסבר אודות יחידות ידע מקצועי והגשת בקשה לאישור יש ללחוץ כאן

למידע והצטרפות לאגודה לקידום העבודה הסוציאלית יש ללחוץ כאן