פורסם ב: מאת בקטגוריות בכותרות, פעילות האיגוד.

איגוד העובדים הסוציאליים

‏‏‏י"ד סיון, תשע"א

‏‏‏16 יוני, 2011

לכבוד

העובדות והעובדים הסוציאליים

לאחר שסיימנו את תהליך החתימה על הסכם השכר החדש, אנו ממשיכים להקדיש את מירב המאמצים לשיקום וחיזוק האיגוד – כאיגוד עובדים מקצועי, המאגד את כלל העובדים הסוציאליים.

 

כפי שהודעתי בעבר, ביקשתי לכנס את הוועידה באופן מיידי, עוד בחודש יוני, אולם בשל דרישה של חלק מצירי הוועידה, לעמוד באמות המידה של התקנון הנוכחי, נאלצנו לדחותה לחודש ספטמבר. בוועידה זו נדון ונפיק לקחים בהיבטים השונים של המאבק ותוצאותיו ונקיים קבוצות עבודה לבחינת תהליכי קבלת ההחלטות – לפני, במהלך ואחרי השביתה בנושאים כמו: הקשר עם השטח; הליך קבלת ההחלטות; רמת עדכון ויידוע  צירי הוועידה; תקשורת; לוביזם ועוד, וכן נבחן שינויים נדרשים בתקנון הקיים של האיגוד, שיובאו לדיון ואישור בוועדת התקנון.

 

לקראת הוועידה הצפויה, אישר אמש (יום ד') מרכז האיגוד את ההצעה לקיים מפגש של כל צירי האיגוד, במהלך חודש יולי, להתוויית התכנים של הוועידה, לבחינת הצרכים הנדרשים והבעיות הקיימות, ללימוד הנושאים שידונו בוועידה, על מנת שצירי האיגוד יוכלו להגיע לוועידה הצפויה בספטמבר עם הצעות קונקרטיות ליישום וביצוע, כחלק מהפקת לקחים מהמאבק. בצורה זו נוכל לקיים את הוועידה באופן יעיל, מהיר ונכון.

 

כולי תקווה שמפגש הצירים, כמו הוועידה שלאחריה, יהיו מועילים, תורמים ופוריים, תוך אמונה שנצא ממשבר זה מחוזקים ומאוחדים.

ב  ב  ר  כ  ה ,

עו"ס איציק פרי

יו"ר איגוד העו"ס

5 תגובות על “כינוס צירי הוועידה ביולי”

 1. גיל

  למה לא מעדכנים את העו"סים בעמותות? מה קורה עם ההסכם? 40% מהעובדים הסוציאלים לא יודעים מה קורה, מקבלים יחס ומשכורת של עובדים זרים, תאילנדים במקרה הטוב , לא רק שלא הועלתה המשכורת , במקום עבודה שלי אפילו קיצצו.דחילק , ת-ע-ד-כ-נ-ו

  להגיב
 2. דפנה ממן

  שלום רב,

  האם אפשר לקבל את הכתובות והמיילים של הצירים, על מנת לדבר איתם לפני הוועידה ביולי?

  בתודה

  דפנה

  מייל : dona64@gmail.com

  להגיב
 3. רונית

  אם נהיה מדוייקים
  " לאחר שסיימנו את תהליך חתימת הסכם השכר המחפיר , שבסיומו ,האוצר הרוויח את ימי השביתה המיותרים שלנו , הגיע הזמן לשקם את הגוף הרקוב שבראשו אני עומד"

  כמה מביש.

  להגיב
 4. אילן

  נמשכת ההתנהלות ההזויה מנותקת המציאות של האיגוד. ההסכם גרוע לכל הדעות
  (מלבד אלו של ראשי האיגוד כמובן…….) ועכשיו גם המעט שהושג לא מתמשש אצל עובדי העמותות כי לראשי האיגוד אצה הדרך כמו שמיהרו לחתום על ההסכם כך ממהרים להמשיך הלאה לפני שדאגו שימושש

  להגיב
 5. מאיה

  "לאחר שסיימנו את תהליך החתימה על הסכם השכר החדש??????????"
  ברצינות???? מה עם עובדי העמותות????? איך הסתיים תהליך החתימה של עובדי העמותות? איפה ההסכם? מה עם האכיפה על ביצוע ההסכם???
  פשוט עושים מאיתנו צחוק.

  להגיב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים