פורסם ב: מאת בקטגוריות פעילות האיגוד.

                                                                                                                  ‏ט"ז שבט, תשע"ח

                                                                                                            ‏1 פברואר, 2018

 

 

 

ה  ו  ד  ע  ה

 

תוצאות הבחירות למוסדות איגוד העובדים הסוציאליים

 

להלן תוצאות הבחירות לאיגוד העובדים הסוציאליים אשר התקיימו ביום ג', 30.1.2018.

 

בבחירות אלו נבחרו:

  • יו"ר האיגוד
  • צירים במקומות העבודה ובאשכולות מקומות העבודה
  • צירים ברשימה המרכזית במחוזות

 

התוצאות, כפי שאושרו על ידי וועדת הבחירות הארצית, יעברו הליך של אשרור בוועידה ארצית.

 

להלן תוצאות הבחירות:

 1. לתפקיד יו"ר האיגוד נבחרה עו"ס ענבל חרמוני.

 2. תוצאות הבחירות לצירים במחוזות:

  

 

מחוז ירושלים והסביבה – יו"ר המחוז עו"ס ציפי בר

 

אשכול

בחירה

מקומות העבודה הכלולים באשכול שמות הצירים הנבחרים
101 משרד הרווחה אחדות אבנר

קארה ענבל

רוקח ורד

102 עיריית ירושלים בן דוד חלימי יעל

וולף אפרים

כהן רעות

לאופר אפי

לייכטר טובית

103 עיריית בית שמש, בית"ר עלית, אבו גוש, קרית יערים, הר אדר, מבשרת ציון, הר חברון, אפרת, קריית ארבע, מטה יהודה, גוש עציון

 

לוין עטרה
104 מודיעין עילית, מעלה אדומים, מעלה אפרים, גבעת זאב, בית אל, מטה בנימין, ערבות הירדן, מגילות סימון מעין
105 עמותות ונותני שירותים גומל בלנק מיכל

ורהפטיג חסי

106 בי"ח הדסה (עין כרם והר הצופים), שערי צדק, הרצוג, אלין, משרד הבריאות (כפר שאול, איתנים, תחנות לבריאות הנפש  קופ"ח כללית, בית באיר לוי רפי
107 משרדי ממשלה- חוץ, אנרגיה ומדע, משפטים, ביטחון פנים, חינוך, חקלאות, כלכלה, בנק ישראל, קליטה, גמלאות, תחבורה, רשות האוכלוסין, שירות התעסוקה,  בנק ישראל, בתי המשפט, הוצאה לפועל,  ביטוח לאומי, משרד הביטחון הרן מיכה
108 הסוכנות היהודית, ויצ"ו, המפעל לילדי ישראל, קק"ל, חוות הנוער הציוני, האוניברסיטה העברית, בזק, חב' חשמל, האיגוד הטכנולוגי, אורט, אמונה, מדרשת עמליה, אגודה לקידום החינוך, הסתדרות

החדשה

ציפי בר
109 רשימה מחוזית מרכזית בלקינד רוני

חלילי עידן

 

מחוז תל אביב והמרכז – יו"ר המחוז עו"ס אריה אהרון

 

אשכול

בחירה

מקומות העבודה הכלולים באשכול שמות הצירים הנבחרים
201 מגזר הבריאות אוחיון גיל

אברהמי יצחק

ג'חלב רדה

הורדן אוסנת

הרן סלוק יעל

ישראל הלן

סוטניק-טליסמן אנה

קאופמן יעל

רוט דומן אביגיל

שליט עדי

שניידרמן חנה

תמר גלית

202 משרדי ממשלה אביסדריס הדס

אהרוני ישראל קרן 

ברקו יעל

כהן מעין

203 רשימה מחוזית מרכזית אזולאי גילה 

גולדמן סנטי

דוויק צפרא

לנדאו יפעת

עמית יונית

צוקרט הדס

שוורץ טיירי מיטל טליה

204 אור- יהודה,  יהוד, סביון , חבל מודיעין, אלעד, שוהם, גני תקווה, עמק לוד  

 

אשל אסתי

לוי סיון

205 חולון, בת ים, אזור קורן עופרה

קרספי עדי

206 שומרון , קדימה צורן, כוכב יאיר, תל מונד,

כפר יונה, עמק חפר, אלפי מנשה, קדומים,

קרני שומרון, עמנואל, אלקנה, אריאל, אורנית, בית אריה

אמנון אסף

זהבי – והב ציון

207 עמותות ונותני שירותים גלדמן-דותן עתר

ורנר דנה

ז'אן ליאל

חולתא ערן

חרמוני ענבל

לב טובה

לוי אפרת 

מנור יעל

קיי אבישי ליאור

רובינזון דור

שריב לוי איילת

 

אשכול בחירה מקומות העבודה הכלולים באשכול שמות הצירים הנבחרים
208 עיריית ראשון לציון בן טובים לחמי מיכל

קרן-קלדרון אפרת

רטנר ניבה

209 רמלה, לוד, מודיעין  ברק ענבל

ששונקר רעות

210 המוסד לביטוח לאומי, משרד הבטחון בשארה פרידה

שומן יעל

שפירא יאיר

211 עיריית תל אביב גורמז ליז

קמיל ניצה

מאיר שובל נועה

שחם גל 

212 המשולש טייבה, זמר, כפר ברא, כפר קאסם, קלנסואה, ג'לג'וליה, זמר, טירה  דסוקי היתם
213 יבנה , באר יעקב, בני עייש, גדרה, נחל שורק, גזר, ברנר, גדרות, חבל יבנה, גן רווה, בית דגן, קריית עקרון, מזכרת בתיה דריהם רותי
214 פתח תקוה, קרית אונו, ראש העין ז'ולטי עידו

כהן אלה

215 גבעתיים, רמת גן, בני ברק, גבעת שמואל חורב שטיינברג ענת

רוקח יעלי

שפירא ליאת

216 הרצליה, רמת השרון, דרום השרון, כפר סבא הצמרי שביט עינת

חסקל מיה

217 ויצ"ו, נעמת, אמונה, משען, עזר מציון, ההסתדרות החדשה לוין יעל
218 נס ציונה, רחובות טוביאק – פרנק סלי

פרייבורן יובל

219 חוף השרון, נתניה, רעננה, פרדסיה, אבן יהודה, לב השרון, הוד השרון יונסי-סרוסי רויטל

משיח אסף

 

מחוז חיפה והצפון – יו"ר המחוז עו"ס ששון גמליאל

 

אשכול

בחירה

מקומות העבודה הכלולים באשכול שמות הצירים הנבחרים
301 קרית ים, קרית מוצקין, קרית ביאליק, מ.א. זבולון, קרית אתא, עכו, נשר, רכסים, קרית טבעון, יקנעם עילית, רמת ישי אהרון קיסר מור

ויסקין יהודה

סקוליק אורית

302 חדרה, אור עקיבא, זכרון יעקב, פרדס חנה – כרכור, בנימינה, מנשה, קציר – חריש וזאנה גלי

יבדייב סוניה

מייכור שרה

303 עפולה, בית שאן, גלבוע, עמק המעיינות,. עמק יזרעאל, מגידו, עמק הירדן, מגדל העמק, טבריה, גליל תחתון, מגדל, נצרת עילית, כפר תבור, יבניאל אזולאי מירב

כהן מנשה

לוי אתי

304 נהריה, מטה אשר, שלומי, מעלות תרשיחא, מעלה יוסף, כפר ורדים, כרמיאל, משגב יגר רותי

סלוב מרגריטה

305 קרית שמונה, צפת, חצור הגלילית, גליל עליון, מטולה, יסוד המעלה, מבואות חרמון, ראש פינה, קצרין, מרום הגליל, גולן דוידוביץ' וייס מירי

מרדכי נחמה

306 חיפה, טירת הכרמל אברהם אדם יעל

גיגי דפנה

פניגשטיין שפרה

307 עמותות ונותני שירותים גולדמן רעות

הלר גלי

מאירס מיכל

צריקר עמית

רוזנר גילי

רם אור

308 משרד הרווחה אבו ריש חסן

אגמון מירב

סיני דליה

309 המוסד לביטוח לאומי קולטון גיל
310 משרד הבריאות, קופ"ח, קרן מחקרים רפואיים בן מנחם אוהד

בן שושן יניב

גאגין רוני

סולומון חנה

311 נצרת, כפר כנא, איכסאל, יפיע, דבוריה, טורעאן, משהד, עילבון, עילוט, אין מאהל, ריינה, שיבלי, ברטעה, מג'אר, כפר מנדה, בוסתאן אל מר, אלבטוף, בסמה, זרזיר, ביר אל מכסור, כפר קמה, בועיינה נוג'ידאת חבשי פיאד

עוויד זאכי

 

אשכול

בחירה

מקומות העבודה הכלולים באשכול שמות הצירים הנבחרים
312 אום אל פחם, באקה אל גרביה, כפר קרע, פרדיס, ג'אסר אל זרקא, ערערה, זלפה מחמיד היאם
313 בסמת טבעון, ס'חנין, עבלין, שפרעם, טמרה, שעב, עראבה, עבלין, כאבול, דיר חנא, כאוכב אבו אל הייג, כעביה, עוספיה, דלית אל כרמל אבו יונס פתחי

עכאריא יוסיף

314 בית ג'אן, חורפיש, ינוח ג'ת, כסרא סמיע, מג'דל שמס, מסעדה, בוקעתא, עגאר, עין קניה, פסוטה, פקיעין, ראמה, מג'דל כרום, דיר אל אסד, נחף, בענה, אבו סנאן, ג'דידה מכר, גוש חלב, חורפיש, טובה זנגרייה, יכרא, ג'וליס, כפר יאסיף, מזרעה, מעיליא דאהר ניבאל

סמעאן אמיל

315 משרד הקליטה, משרד התחבורה, אקדמיה, מוסדות ופנמייתים סוויטאת איברהים
316 רשימה מחוזית מרכזית אבו אבי

בניאס אלי

מרקו שרה

רוזנר איציק

רוזנר אפי

 

מחוז באר שבע והדרום – יו"ר המחוז עו"ס אריאלה סדון

אשכול

בחירה

מקומות העבודה הכלולים באשכול שמות הצירים הנבחרים
401 באר טוביה, יואב, לכיש, שפיר, קרית גת, קרית מלאכי שור עמרי
402 רמת נגב, תמר, ירוחם, מצפה רמון, דימונה, ערד, להבים, מיתר, עומר קמרי שמחה
403 בי"ח יוספטל, עיריית אילת, מ.א. חבל אילות, מ.א. ערבה תיכונה, כלל העו"ס באזור שיפוט אילת ריאחי מיכאל
404 אשכול, בני שמעון, חוף אשקלון, מרחבים, שדות נגב, שער הנגב, אופקים, נתיבות, שדרות רייניץ שירה
405 בי"ח סורוקה, קופ"ח כללית, קופ"ח מאוחדת, קרן מחקרים רפואיים, משרד הבריאות פרץ גידי
406 ביטוח לאומי, משרד הקליטה, המפעל להכשרת ילדי ישראל, הסוכנות היהודית, משרד גמלאות, משרד הרווחה, קמ"ג, משרד הביטחון אפרתי ציפי

בז'רנו גל

 

407 אל קסום, נוה מדבר, חורה, כסיפה, לקיה, ערערה בנגב, שגב שלום, תל שבע, רהט, אלעטאונה מג'יד
408 עיריית באר שבע אוחיון מיכאל

ארפי אורנה

409 עיריית אשקלון כהן עזיזי חן
410 עיריית אשדוד כהן אסתי
411 עמותות ונותני שירותים אלון ברק

הוכמן עמית

רביד ליטל

שכטמן שירה

412 רשימה מחוזית מרכזית חורש הילה

נירנברג אילנה