פורסם ב: מאת בקטגוריות ועדת קשרי עו"ס, ספטמבר 2015.

השנה האחרונה היתה אינטנסיבית מאד בעבודת הועדה.

הוועדה אמונה על הקשר הדו סטרי בין האיגוד ומוסדותיו לבין השטח ורואה חשיבות רבה להידוק הקשר הזה על מנת להעצים את כוחנו כאיגוד ואת כל אחד מאיתנו כחבר\ה באיגוד.

תשומת לב רבה מאד הוקדשה לפייסבוק האיגוד. המטרה היא להגיע לתקשורת חופשית ושקופה, בלתי אמצעית ומהירה ולהיות קבוצה מחזקת ותומכת . ואכן, אנו שמחות כי הפייסבוק הולך וגדל והופך לכלי תקשורת משמעותי ביותר בקשר בין האיגוד לשטח. בפייסבוק מתנהלים דיונים, עולות סוגיות מקצועיות ואיגודיות ומתקיימים אירוחים של דמויות מפתח באיגוד. נורמות ההתנהלות הפייסבוקיות שקבענו, הולכות ונטמעות ורבים חשים ביטחון להביע עצמם בחופשיות. לאחרונה התארחו בפייסבוק דוד גולן דובר האיגוד וחברות ועדת קשרי עו"ס. מתוכננים בקרוב אירוחים נוספים. הניוזלטר האיגודי יצא לדרך ומכיל בתוכו מידע עדכני על הנעשה באיגוד. את הניוזלטר אנו מפיצים דרך כל פלטפורמות הקשר העומדות לרשותנו- מיילים, פייסבוק ואתר האיגוד.

בנוסף, החלה ועדת קשרי עו"ס להפיץ סקרים הנוגעים לטיב הקשר בין האיגוד ומוסדותיו לבין השטח, להציף צרכים על מנת לדאוג למענים נאותים העונים על צרכים אלו.

פעילות עתידית: ועדת קשרי עו"ס בונה בימים אלו את התשתית למיפוי השטח ואירגונו לשם תקשורת מהירה ואפקטיבית. אנו שואפות שלכל מקום עבודה ת\ימונה נציג\ה, אשר דרכו\ה יוכלו להגיע מסרים בדרך מהירה ואמינה בעת הצורך. שתהיה לכולנו שנה טובה ומוצלחת!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים